Evimi Taşıyorum Eşya Taşımak İçin Nasıl Bir Koli Almalıyım!

Evimi Taşıyorum Eşya Taşımak İçin Nasıl Bir Koli Almalıyım!

60x40x40 cm Koli, Ev taşıma kolisi olarak ta geçmektedir. Birçok farklı alanda sağlam paketleme kolisi olarak kullanılabilir özellikte imal edilmiştir.

Taşınırken Koli mi Lazım? Size Uygun Koliyi Önerebiliriz.

Ev taşıma kolisi, eşyalarınızı muazzam ve düzenli bir şekilde taşımanıza yardımcı olan bir üründür. Ev taşıma kolisi, Standart A-Box Koli olarak ifade edilen dış kapakların kolinin ortasında birleştiği standart kolidir. Ev taşıma sırasında bir çok insanın merak ettiği şey hangi koliyi almalıyım? Sorusu ile karşı karşıyayız. Herboykoli sizin için en uygun fiyata sahip ve taşıması kolay 60x40x40 cm ölçüsüne sahip koliyi önermektedir.

60x40x40 Kraft Koli, Ev taşıma kolisi olarak ta geçmektedir. Birçok farklı alanda sağlam bir şekilde paketleme kolisi olarak kullanılabilir özellikte imal edilmiştir.

60x40x40 Kraft Koli Ebatları, 60x40x40 cm’dir Hesaplaması (En x Boy x Yükseklik) olarak alınır. 1 adet testliner ve 4 adet saman kağıdın birleştirilmesiyle oluşturulmuş oluklu mukavvadan mamüldür. Kalite standartlarına uygun koli üretimi yapan herboykoli.com üretimin her aşamasında kaliteyi ve çevreye uygun koli üretimini benimsemiştir. 

Taşınma İçin Önerdiğimiz 60x40x40 cm Kolinin Özellikleri İse Şöyle;

60x40x40 Cm çift oluklu Kraft Koli Desi: 32 Ds.
60x40x40 Cm çift oluklu Kraft Koli Inch Ebatları: 23,7 Inch x 15,7 Inch x 15,7 Inch

60x40x40 cm Çift Oluklu Kraft Koli Modelinin Kullanım Alanları

Taşıma/saklama kolileri geçici veya uzun süre ile kaldıracak olduğunuz belge, ürün, eşya, elbise, ofis, ev malzemeleri depolama veya nakliye amaçlı kullanılan, Oluklu mukavvadan

dopel olarak üretilmektedir. Kulanım kolaylığı bulunan, çalışma alanınızı genişletecek olan Koli çeşididir.

herboykoli.com üzerinden online olarak 60x40x40 cm Çift Oluklu Kraft Koli Modelini rahatlıkla satın alabilirsiniz. Türkiye'nin neresinde olursanız

olun herboykoli.com 'da kolay iade ve güvenli ödeme sistemi ile satın alacağınız 60x40x40 cm Çift Oluklu Kraft Koli modelini size ulaştırmaktan memnuniyet duyarız.

Bu ürünle ilgili daha fazla bilgi almak için İletişim Formumuzu Kullanabilir veya iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz

DİPNOT: Taşıma Kolisi! Taşıma Kolisi modelleri, Taşıma Kolisi özellikleri ve markaları en uygun fiyatları ile herboykoli.com’da.

Ambalaj Seçimi Yapmam Gerekiyor Diyorsanız;

Satış Ambalajı  

Ürün ile doğrudan temas eden hedef tüketiciye satılan ambalajlardır. Ürünün kalitesi, kullanımı ve değerleri hakkında bilgi verir.

Grup Ambalajı  

Tüketiciye satılmak için gruplandırılan ambalaj çeşididir. Birincil ambalajı korur ve taşıma sırasında kolaylık sağlamak amacıyla üretilir. Shrink film bu ambalaj çeşitlerinden biridir.

Nakliye Ambalajı  

Satış ve grup ambalajlarının nakliye sırasında zarar görmesini engellemek için üretilmiş ambalaj çeşididir.

60x40x40 Kraft Koli, Ev taşıma kolisi olarakta geçmektedir. Birçok farklı alanda sağlam bir şekilde paketleme kolisi olarak kullanılabilir özellikte imal edilmiştir.


Her Boy Koli Online Koli Kutu Satış Sitesi
HerBoyKoli Admin

HerBoyKoli Koli ve kutu sektöründe, uzun yılların tecrübesiyle, sektörün önde gelen markalarından birisi haline gelmiştir.”
Burada yer alan tüm yazılarımız firmamızın editörleri tarafından yazılmaktadır.