Beyaz Baskısız  Kutu Modelleri Hangi Alanlarda Kullanılır

Beyaz Baskısız Kutu Modelleri Hangi Alanlarda Kullanılır

Firmanızın online e-ticaret web sitesinde pazarladığınız ürünlerinizi sağlam bir şekilde müşteriyi memnun edecek şekilde göndermeniz gerekir.

Baskısız Beyaz Kargo Kutuları Nerde Kullanılır Baskısız Beyaz Kargo Kutuların Avantajları Nelerdir 

Firmanızın online e-ticaret web sitesinde pazarladığınız ürünlerinizi sağlam bir şekilde müşteriyi memnun edecek şekilde göndermeniz gerekir. Bunun için baskılı veya baskısız bir e-ticaret kutusuna ihtiyaç duyacaksınız.

Baskısız Kutuların Maliyeti Nedir?

Baskısız kutuların maliyeti, kutu özelliklerine ölçülerine ve adetine göre farklılık gösterilebilmektedir. Net fiyat almak için kutu üreticisi firma ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Baskısız Kutuların Basımı Nasıl ve Kaç Adetlerde Yapılır

kutu imalatında baskısız kolilerde en az 300 adet baskısız kutularda en az 1000 adet üretim yapılmaktadır. Baskılı olarak koli en az 1000 adet baskılı kutu 3000 adet yapılmaktadır. Koli ve Kutularda kraft veya beyaz renk değişikliği yaptırabilirsiniz.

Özel Tip Kutuların Üretimi ve Sektöre Göre Kullanım Alanları Nelerdir?

Özel Tip Kutu Alımlarında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar 

Özel Tip Kutu Çeşitleri E-Ticaret Kutuları, Baskısız Kraft Kutu, Fantezi Kutu, Mukavva Sıvamalı Kutu, Hediye Kutusu, Promosyon Kutusu vb. kutular. Hayatımızın her anında neredeyse kullanıyoruz Kutuları Genel olarak nesneleri taşımak, saklamak için kullanılan ambalaj ürünleridir. Matbaacılık sektöründe Karton, Kraft Karton, Sert Mukavva, Oluklu mukavva gibi malzemelerden kutu imalatı yapılmaktadır. Kutu siparişi verileceği zaman öncelikle kullanım amacının iyi belirlenmesi gerekmektedir. Sadece mağaza kutusu olarak ürünü ambalajlayıp müşteriye teslim edecekseniz ince karton kutu ürünü ambalajlayıp kargo kutusu olarak gönderim sağlayacaksanız. 


Her Boy Koli Online Koli Kutu Satış Sitesi
HerBoyKoli Admin

HerBoyKoli Koli ve kutu sektöründe, uzun yılların tecrübesiyle, sektörün önde gelen markalarından birisi haline gelmiştir.”
Burada yer alan tüm yazılarımız firmamızın editörleri tarafından yazılmaktadır.