Baskı Nedir Baskı Çeşitleri ve Teknik Özellikleri Nelerdir

Baskı Nedir Baskı Çeşitleri ve Teknik Özellikleri Nelerdir

Özel baskılı kutular ile ilgili en temel özellik, yalnızca baskı açısından değil, daha birçok açıdan özelleştirilebilir olmalarıdır.

Baskı : Bir eserin basılış biçimi veya durumu. Bası sayısı. Belirli ruhsal etkinlik ve süreçleri, kişinin isteği dışında bilinçaltına itmesi veya bu itilenlerin bilince çıkmasını önleme durumu. Giysinin içine kıvrılıp dikilen kenarı. Bir maddeyi sıkıp ezen alet, pres. Top oyunlarında karşı takım oyuncusunun hareketini ve sonuç almasını engellemek amacıyla uygulanan yakın savunma durumu, pres. Bir eserin tekrarlanarak yapılmış olan baskı işlemlerinden her biri, edisyon. Hak ve özgürlükleri kısıtlayarak zor altında bulundurma durumu, tahakküm

Özel : Yalnız bir kişiye, bir şeye ait veya ilişkin olan, spesiyal. Bir kişiyi ilgilendiren, hususi, zatî. Her zaman görülenden, olağandan farklı. Devlete değil, kişiye ait olan, hususi, resmî karşıtı. Dikkate değer. Ayırt edici bir niteliği olan. Benzerlerinden ayrılmasını sağlayan bir özelliği olan, spesiyal.

Özel Baskılı Karton Kutu Ne Demek?

Özel baskılı karton kutu her türden ürünü, nesneyi saklamak için kullanılan ve birçok özel tasarım modeline sahip olan ürünlerdir. Hizmet sektörü, üretici firmalar, ticari firmalar gibi uygun olan her sektörde kullanılabilirler.

Kutu üzerine firma logosu ve bilgileri basılabilir ve istenen her renkte ve modelde seri üretim yapılabilen ürünlerdir. Özel baskılı karton kutu tasarım aşamasından sonra makinelerde üretilirler. Her bir parça eşit kalitede üretilir.

Logo Baskılı Karton Kutular

Kurumsal bir firma için özgün bir logoya sahip olmak zorunlu bir durumdur. Bir marka oluşturmak ve en iyi şekilde temsil bulmak için logo şarttır. Özel baskılı karton kutu tasarımları reklam amacıyla üzerine logo baskısı yapılarak kullanılır.

Teknolojideki gelişmeler, dünya çapındaki ambalaj imalat şirketlerinin istenilen desenleri, tasarımları ve illüstrasyonları çeşitli boyutlardaki kutulara basma imkanı sunmalarına fırsat tanımıştır. Firmaların marka kimliği ile birlikte, paketlenecek olan ürüne uygun görülen renk ve desende çok çeşitli kutu baskıları yaptırmak mümkündür. Özel baskılı kutular ile ilgili en temel özellik, yalnızca baskı açısından değil, daha birçok açıdan özelleştirilebilir olmalarıdır. Kutu imalatında kullanılan şekil, boyut ve malzemeye göre bu kutular birçok alanda özelleştirilebilir ve müşterilerin her türlü ihtiyaca yönelik tasarlanabilir.

Kişiye Özel Kutular Nelerdir

Trend Kutu Ambalaj Ürünleri  

Mıknatıslı Kutu Kapak

Glaze Marka

Penbe Renk

Mukavva Kutu

Ürün Kutuları

Logo Baskılı Özel Takı Kutusu.

 

 


Her Boy Koli Online Koli Kutu Satış Sitesi
HerBoyKoli Admin

HerBoyKoli Koli ve kutu sektöründe, uzun yılların tecrübesiyle, sektörün önde gelen markalarından birisi haline gelmiştir.”
Burada yer alan tüm yazılarımız firmamızın editörleri tarafından yazılmaktadır.